top of page
Bez názvu-5.png
Hlavní foto web restaurace _oriznute.jpg

RESTAURACE

V prostorách pod křížovými klenbami se nachází pivovarská restaurace. Srdce provozu je výčep se 6 kohouty, kde ochutnáte tradiční ležák a celou řadu rozmanitých pivních stylů. Vaříme s důrazem na regionální suroviny a to nejen z tvarglí. Vyzkoušejte naše vyzrálé smažené tvargle či pikantní tatarák. Nabídku jídel z tvarglí ladíme k ročnímu období. Vnitřní prostory restaurace otevřeny od října 2023.

Od května 2024 je otevřena pivovarská zahrádka. Točíme ležák TVARG přímo z tanku. Dominantou zahrádky je vlastní chmelnice, ze které vaříme jednou v roce pivní speciál. Zahrádka nabízí příjemný prostor pro cyklisty, rodiny s dětmi i gastroturisty. Součástí zahrádky je dětský koutek s vodním prvkem a nabíječky pro elektrokola.

Ve všední dny kromě stálé nabídky připravujeme týdenní menu, o víkendu pak speciality ze surovin od lokálních farmářů. Podívejte se na aktuální nabídku.  

MENU

PLÁNUJETE OSLAVU, ŠKOLENÍ ČI SVATBU?

E40A8927_FotilAdamMracek.JPG

Součástí komplexu TVARG je unikátní prostor TASTING ROOM. Je to oddělený prostor od restaurace, ve kterém najedete soukromí pro Vaše oslavy, školení, prezentace, teambuildingy, svatby atd. Salónek je vybaven audiovizuální technikou, výčepním zařízením a Váš program je možné obohatit o individuální program, jako je prohlídka pivovaru či tvarůžkárny, nebo škola čepování piva. Kapacita tasting roomu je 30 osob, celého komplexu 85 osob.

Náš cateringový tým je připraven pro Vás udělat cokoliv!


OTEVÍRACÍ DOBA

RESTAURACE 
(týdenní menu,  prodej piva a tvarglí)

pondělí - pátek          11:00 - 14:00

LETNÍ ZAHRÁDKA (à la carte, prodej piva a tvarglí)
 pondělí  - čtvrtek        11:00 - 21:00
 pátek                            11:00 - 22:00
 
sobota                          11:00 - 22:00
 
neděle                         11:00 - 21:00
REZERVACE: 739 619 039
Za nepříznivého počasí bude otevřena vnitřní restaurace
Rezervace ZDE.

bottom of page