top of page
Bez názvu-5.png
13TVARG_chmel.png

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Vážení a milí návštěvníci našich stránek,

abychom mohli zůstat společně v kontaktu, je třeba Vás požádat o souhlas k tomu, aby provozovatel pivovaru TVARG a sýrárny TVARGLE společnost Tavoretus a.s. se sídlem Pivovarská 899, 789 83 Velká Bystřice, IČ 05292298, ČR, mohla uchovat vaše osobní údaje, čímž se rozumí vaše emailová adresa.
 

Není se třeba obávat stovek nevyžádaných emailů. Je to jen proto, abychom mohli zodpovědět váš dotaz a případně jej využít pro firemní potřeby. Vaše údaje budeme uchovávat po dobu 10 let, svůj souhlas však bez obav můžete kdykoliv aktualizovat, opravit, změnit, vymazat. 

Vaše osobní údaje jsou pro nás důvěrné, proto nebudou poskytnuty žádné další třetí osobě, než výše zmíněným. Osobní údaje budou zpracovávány společností Tavoretus a.s. se sídlem Pivovarská 899, 789 83 Velká Bystřice, IČ 05292298, ČR, která vám bude zdarma poskytovat aktuální informace z minipivovaru TVARG, sýrárny TVARGLE a to prostřednictvím vlastního newsletteru. Z odběru newsletteru se můžete odhlásit kdykoliv kliknutím na odkaz v zápatí každého z nich.


Newslettery a databázi odběratelů zpracováváme a uchováváme v e-mailovém systému Mailchimp, jehož poskytovatel bude vaše osobní údaje také zpracovávat a uchovávat. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty žádné další třetí osobě, než výše zmíněným.

Děkujeme za důvěru, tým TVARG & TVARGLE

bottom of page